Cibulkové problémy pominuly, nemá co ztratit

NEW YORK – České tenistce Dominice Cibulkové by problémy s křížovou částí páteře neměli překazit budúcotýždňovom debut přímo v hlavní soutěži dvouhry na grandslamovém turnaji, popřípadě negativně ovlivnit její výkon.

osmnáct & aacute; sťročn & aacute; Bratislavčanka s pie & scaron; Tanská & yacute; m rodištěm v neděli odst & uacute; pila ze setkání fin & aacute; lov & eacute; ho 3. kola kvalifik & aacute; ce v New Havenu proti Maďarka & aacute; gnes Sz & aacute; vayovej a jako tzv. lucky loser pak v pondělí prohrála s Franc & uacute; délkou Emilie Loitovou nečekaně hladce 0: 6, 5: 7. “Ty probl & eacute; my s kr & iacute; ZAMI s & uacute; mezitím, na & scaron; Taste, už za mnou.Ve & scaron; Úterý jsem absolvovala tr & eacute; Ning & uacute; jednotku a je to v pořádku, “uvedla v pátek pro agent & uacute; ru SITA fedcupov & aacute; reprezentantka D. cibulky & aacute ;.

Svěřenkyně Vladim & iacute; ra Pl & aacute; ten & iacute; ka se na US Open v New Yorku na & uacute; vod premi & eacute; vou ve své kari & eacute; re setká s dvacátou třetí nasazenou 30letou Italkou Tathiana Garbinová, 25. v žebrech & iacute; čku WTA Tour. “Určitě to bude těžké & yacute; z & aacute; pas. Garbin & aacute; je velmi cz & uacute; sen & aacute ;. Já jsem se v & scaron; pokud v Americe dostatečně aklimatizovala, m & aacute; m slibný & uacute; formu a také vzhledem k dobr & eacute; z & aacute; pasy, kter & eacute; jsem tu v srpnu odehrála, se na ten s & uacute; boj velmi te & scaron; & iacute; m.Mysl & iacute; m si, že nem & aacute; m co ztratit, “podotkla talentovaní & aacute; Slovenka.

cibulky & aacute ;, jejíž moment aacute; ln pat & iacute; 64. místo v poč & iacute; čového porad & iacute ;, se jako mor & aacute; ln hlavn & aacute; hrdinka j & uacute; lov & eacute; ho ko & scaron; ick & eacute; ho duelu Slovensko – Srbsko (4: 1) v Poh & aacute; ri FEDER & aacute; ce n & aacute; sledně probojovala do & scaron; tvrťfin & aacute; le v & scaron; Stockholmu. Za Atlantikem v r & aacute; mci pr & iacute; právních & eacute; ho okruhu US Open Series podlehla v Los Angeles v 1. kole Izraelka & scaron; AHAR Peerové av Torontu se z kvalifik & aacute; ce dostala do 2.kola hlavní s & uacute; těžené, v němž nestačila na Franc & uacute; zku Tatianu Golovin & uacute ;.

Při své absol & uacute; tní premi & eacute; re v hlavní s & uacute; těží na turnaji “velké & scaron; tvorky” si v Par & iacute; žij na Roland Garros zahrála až 3. kolo, ale ve Wimbledonu nezvl & aacute; dla už vstup do eliminačního & yacute; ch bojů. V & iacute; těžko vlaňaj & scaron; ího bratislavském & eacute; ho turnaje ITF ritro Slovak Open & scaron; nastartovat ve Flushing Meadows třikrát & aacute; t jako juniorka v s & uacute; Tazi dívek. Předloni pronikla do & scaron; tvrťfin & aacute; le, minul & yacute; rok podlehla v 2. kole dům & aacute; cí Madison Brenglovej.